• Corpus Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.
  • Hakkımızda

    Şeffaf, Bağımsız ve Güvenilir hizmet için yanınızdayız.

HAKKIMIZDA

Corpus Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş olarak, uluslararası ve yerli şirketlere denetim, danışmanlık ve vergi hizmetleri, muhasebe, outsourcing, bordrolama, kurumsal risk ile iş ve sosyal güvenlik danışmanlığı alanlarında hizmet vermekteyiz.


Corpus Denetim ve YMM AŞ, 2021 yılında kurulmuş olup, kadrosunda hem Maliye Bakanlığı bünyesinde hesap uzmanı olarak görev yapmış hem de özel sektörde denetim ve danışmanlık alanında deneyim sahibi olan uzmanlar bulundurmaktadır. Corpus Denetim ve YMM AŞ olarak, genç ve dinamik ekibimizle tecrübeyi, bilgi ve birikimi paylaşmayı misyon edinmiş bulunmaktayız.


Corpus Denetim ve YMM AŞ’nin kurucusu Okan Coşgun, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olup, giriş sınavında başarı göstererek 03.04.2009 tarihinde Hesap Uzmanları Kurulu’nda Hesap Uzman Muavinliğine başladı. 15.01.2015 tarihinde görevinden ayrılarak özel sektörde vergi direktörlüğü ve yeminli mali müşavir olarak görev yapmıştır. Vergi mevzuatına ilişkin çeşitli dergilerde çok sayıda makalesi yayınlanan Okan Coşgun, Hesap Uzmanları Derneği Yayınlarına ait “Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2014”, “Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2015”, “Vergi Dünyasında 500 Soru Cevap (3.Baskı)” ve “Vergi İhtilaflarında Örnek Danıştay Kararları” adlı kitapların hazırlanmasında yazar komisyonunda görev almıştır. Ayrıca, vergi mevzuatı konularında seminerlere de konuşmacı olarak katılmış, bunun yanı sıra yeminli mali müşavirlik sınavlarına hazırlananlara Gelir Üzerinden Alınan Vergiler ve Vergi Revizyonu derslerini vermiştir.